top of page

Volby v Benešově v roce 2018

V roce 2018 čekají Benešov dvoje volby. Společně s volbami komunálními se bude v termínu 5.-6.10. konat i první kolo senátních voleb v rámci volebního obvodu č.41.

KOMUNÁLNÍ VOLBY

Seznamte se s našimi kandidáty a volebním programem na webu www.mojemestobenesov.cz.

mojemestobenesov_web.PNG
KANDIDÁT DO SENÁTNÍCH VOLEB
kozak
Mgr. Jiří Kozák

KANDIDÁT NA SENÁTORA

Vystudoval politologii na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity. Od roku 2000 působil jako asistent v Senátu Parlamentu České republiky, později jako poradce předsedy Výboru pro evropské záležitosti.

V roce 2004 se stal projektovým manažerem CEVRO a od roku 2006 vedl projektové oddělené vysoké školy CEVRO Institut. Od září 2009 je ředitelem CEVRO. Od roku 2007 je členem řídícího výboru European Network of Political Foundations (ENoP).

Jiří Kozák organizoval mnoho projektů politického vzdělávání a podpory demokracie. Přednášel v mnoha zemích na téma politického vzdělávání, budování politických stran a systémů.

Poctivá práce, rozumná řešení

ODS dnes, 4.4.2018, představila 4 priority, na které se zaměří v centrální části programu pro komunální volby, každá z nich bude mít svého garanta z řad jejich zákonodárců. První z priorit je dostupná a přátelská veřejná správa, kterou bude garantovat poslanec a místopředseda ODS Martin Kupka, oblast kvalitní infrastruktury ve městech a obcích zaštítí senátor Zdeněk Nytra, veřejné služby pro kvalitní život bude mít na starost poslanec Jan Bauer a pestrý život ve městech a obcích si vzal pod křídla poslanec a místopředseda ODS Martin Baxa. Garanti jednotlivých sekcí představili základní obrysy jednotlivých témat a na jejich konkrétní podobě budou nyní spolupracovat s širokou veřejností i odborníky. Občanští demokraté zvolili tyto okruhy proto, že jsou společné pro většinu měst a obcí, proto se na ně chtějí zaměřit centrálně a společně s poslanci a senátory také navrhnout legislativní řešení daných problémů. Konečnou podobu centrálního programu představí ODS v květnu, na tu potom navážou programy zaměřené na konkrétní obce. Více na www.ods.cz/volby2018.

bottom of page