top of page

Volby v Benešově v roce 2020

V roce 2020 nás čekají v Benešově především volby do krajského zastupitelstva, budeme si tedy volit své zástupce ve Středočeském kraji.

Přímo Benešova se netýkají volby do Senátu Parlamentu České republiky, částečně se týkají oblasti Benešov, a to v rámci volby senátora v okrsku číslo 18. Příbram, který zasahuje do okresu Benešov např. v obcích Olbramovice, Vrchotovy Janovice, Červený Újezd, Heřmaničky, Ješetice, Smilkov a Vojkov.

KRAJSKÉ VOLBY

Postavme kraj na nohy!

Teploměr.jpg

Ústředním heslem naší kampaně do voleb do zastupitelstva Středočeského kraje, jejichž termín je 2. a 3.10.2020, je POSTAVME KRAJ NA NOHY!
Do něj se volí 65 zastupitelů a z oblasti Benešov kandiduje celkem 5 kandidátů a jeden náhradník:

7. Ing. Pavel Pavlík

Majitel a ředitel společnosti, ekonom. Rok vedl představenstvo Benešovské nemocnice a fungování zdravotnictví se chce věnovat i na Kraji. Říká, že musí být dostupné na všech úrovních a všem obyvatelům kraje.

Více na volebním webu Středočeské ODS

pp_edited.png

25.  Mgr. Daniel Štěpánek

Jako dlouholetý starosta a místostarosta města Bystřice vím, co naše občany tíží a kde nám kraj může pomoci. Vybudujme si kvalitní místo pro život.

ds_edited.png

33. Tomáš Novák

Podniká v oblasti IT, je předsedou Osadního výboru Úročnice a předsedou fotbalového klubu SK Benešov. Na Kraji by se rád věnoval zejména podpoře sportu a digitalizaci krajského úřadu.

ezgif_edited_edited.png

42.  Ing. Roman Tichovský

Místostarosta Benešova, profesně spjatý s dopravou. Dobře zná fungování krajské správy a údržby silnic a ví, jak fungování zlepšit.

rt_edited.png

57. Mgr. David Vaculík

Personalista v nadnárodní společnosti, zastupitel města Pyšely, studuje práva. Na kraji by se rád věnoval zlepšení školství na základní a střední úrovni.

dv_edited.png

70. (náhradník) Pavel Zeman

Pracuje v oblasti logistiky, ekonom. Na kraji by se chtěl podílet především na projektech pomáhajících snížit byrokracii a projektech pro podporu investic.

pz_edited.png

Kupka jede na hejtmana

kupka_edited.png

MARTIN KUPKA kandiduje jako leader kandidátky ODS na hejtmana Středočeského kraje, jehož zastupitelem je od roku 2016.

Poslanec Parlamentu ČR a starosta Líbeznic, místopředseda ODS. Absolvoval žurnalistiku a masovou komunikaci na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.
Zpočátku působil jako rozhlasový moderátor, později se přesunul do oblasti PR a působil jako mluvčí pražského magistrátu, Středočeského kraje, ministerstva dopravy a ODS, jejímž členem se stal v roce 2008. Od roku 2010 je starostou středočeské obce Líbeznice a od roku 2014 místopředsedou ODS. V Poslanecké sněmovně, do níž byl zvolen v roce 2017, patří k lídrům digitalizace veřejné správy.
Byl v úzké skupině poslanců, která navrhla a prosadila zákon o právu občana na digitální službu. V říjnu 2018 inicioval ve Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj vznik parlamentní skupiny pro elektronizaci stavebního řízení, jejímž prozatímním výsledkem práce je již předložený zákon umožňující vznik digitální technické mapy a kompletní digitalizaci stavebního řízení.

Kompletní kandidátka ODS pro Středočeský kraj na webu postavmekrajnanohy.cz

Náš program pro Středočeský kraj

Kompletní program ODS pro Středočeský kraj najdete na webu postavmekrajnanohy.cz.

Prostřednictvím naší aplikace PROGRAMAT však můžete získat náš program šitý přímo Vám na míru.

Zajímá Vás, co navrhujeme právě pro Vás? Nechte si zobrazit body našeho programu vybrané podle Vašeho věku, bydliště a zaměření. Vyzkoušejte PROGRAMAT!

programat.JPG
bottom of page